Co kdybych zabila svého psa?

Tracy je po mém boku téměř nakaždém kroku. Večer se ke mě tulí v posteli a často spolu jenom tak bezstarostně běháme po louce nebo na parkovišti mezi auty. Miluji ji z celého svého srdce. Jenže je to fér? Teď ji mají operovat oči a operace bude stát nějakých pár tisíc. Kvůli jídlu pro ní umírají další zvířata a já se ptám, proč? Kdo určil, že Tracy bude žít po mém boku a ostatní živí tvorové budou mít části svých těl v její misce a na talířích lidí po celém světě? Přemýšlím co by se stalo, kdybych Tracy zabila. Kdybych připravila pro svého psa přesně takovou porážku, jaká se provádí prasatům. Ušetřila bych peníze za operaci očí a ještě k tomu bych se docela proslavila.

Asi bych pak musela rovnou zabít sebe, ale jako malá jsem si přála být v televizi aspoň přikrytá černým pytlem, to si dodnes pamatuju. Tak by se mi aspoň splnil můj dětský sen. No, škoda, že ten sarkasmus ani není stoprocentní. Někde ve mě je hlásek, který jakoby volal, tenhle život je pro tebe moc těžký, nezvládáš to tady, když odejdeš bude ti líp. Ten hlas se mi vrací docela často, ale depresi podle online testu nemám:D

No každopádně co by mě zajímalo je, co by se dělo, kdybych to opravdu udělala, kdybych popravila Tracy tak, jako jsou denně popraveny desítky tisíc kuřat v českých "drůbežárnách", tak jako jsou denně popraveny miliony dalších a dalších živých tvorů. S velkou pravděpodobností bych tady u nás v ČR byla souzena za trestný čin týrání zvířete § 302 Trestního zákona. Já bych ale argumentovala tím, že se mi podařilo zvíře usmrtit přesně tak, jak tomu činí na jatkách. Následoval by výklad znění druhé věty a řešilo by se, že sem popravu vykonala veřejně. Ti kdo by mě soudili by si šli dát k obědu část jednoho z miliard zvířat zavřažděných úplně tím samým způsobem a já se ptám, je vůbec možný v tomhle světě žít a nezbláznit se? 

Komentáře

  1. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Připojte se k úspěchu Spojte se s více než 4 miliony investorů a obchodníků ze 170 zemí

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vánoce

mrdání vs milování

žárlivost a zlo přichází s bolestí našich srdcí