Jak přežít, když maj ženský krámy

Já jsem vlastně nikdy moc nechápala, jakej je rozdíl mezi holkou a klukem. Když sem byla malá stříhali mě takzvaně "na kluka". Ačkoli jsem byla tátovo oblíbený dítě, nebyla jsem jeho oblíbená holčička. Jedny klučičí kalhoty dvoje kraťasy a dvě trička mi stačily docela dlouho. Šatičky od dědy z Kanady visely  ve skříni pro vzácné příležitosti tak dlouho, až sem z nich vyrostla a nikdy víc už po žádných šatičkách netoužila. Krátce po prvním sexuálním zážitku sem začla jíst prášky.


Až teď ve 26 teprve poznávám jak moc náročný je bejt tou opravdovou ženou, která má každý jeden měsíc krámy a každý jeden měsíc je tolik citlivá, že jediné co potřebuje je ležet v posteli, poslouchat hezká slova a nechat se hladit a objímat. 

Tohle období kluci, to trvá maximálně jeden týden  v měsíci. Já sem dřív taky nechápala "ty krávy" co furt řvou, žárlí, nebo sou nasraný. Ale prosím, nemusíte tomu rozumět, stačí když dokážete spolknout slova typu "Ježiš už zase řveš?" a věty začínající takto: "Ty jseš..." pokud nebudou formulovány nějak podobně, aby si z toho mohla vaše princezna vyčíst závěr, že je krásná i přes svůj strašný stav a že jí moc milujete. 

V tomhle období vás vaše slečna možná ještě, aby toho nebylo málo obviní ze spousty věcí, které jste nikdy neudělali a možná právě proto na vás bude tak naštvaná, nebo kvůli něčemu jinému, ale ať už je to úplně cokoliv, věřte tomu, že to rozhodně není důvodem těch strašných slov, která vypouští z úst a možná ani ne jejích slz. 

Prosím odpoštějte nám to, nemyslíme to tak. Nechceme vás zraňovat, jsme jen smutné a totálně ztracené v návalu hormonů a  vůbec ale vůbec nechápeme sami sebe, takže už vůbec ne vás. Tohle ale nevíme a ano, každý jeden měsíc si myslíme, že svět je špatně a potřebuje vyměnit, ne že jen potřebujeme odpočívat.Kluci prosím, ať už vám vaše slečna v tomhle stavu řekne cokoliv, věřte, že ona trpí dvojnásobkem té vyřčené věty. Pokud vás v těhle stavech o něco žádá víc než tři periody za sebou, možná je to opravdu něco, co je pro ni důležité, pokud je to pro vás přijatelné, zkuste to změnit. Neberte si ale v jejích stavech nic osobně a prosím za nás všechny, nehádejte se s námi, když je nám takhle. Zkuste si napsat do kalendáře kdy ty stavy chodí a v těhle dnech nám naše slova, pokud jsou ošklivá, prominout. Uvidíte, že až to přejde bude vedle vás stát zase krásná a milá princezna, jejíž úsměv, vděk i srdce bude patřit jen a jen vám. 

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Co s tím?

Vánoce

To je strašný tahle doba!