Jak sehnat čas

"Líběj se mi holky, mega rád si s nima píšu, vyměňuju sexy fotky a nejrači ze všeho s nima flirtuju naživo, ještě se mi nestalo, že bych se zamiloval do jedný a nevzrušovalo mě honit si u jiných. Když mam holku tak s jinejma nespim, ale tohle mi prostě dělá dobře a fakt na tom nemám potřebu nic měnit. Pokud chceš, můžeš si číst, co jim píšu, co jim říkám, můžu ti vyprávět co cítím u toho když jim chválim jejich novej parfém, nebo vymakaný břicho z posilky, ale dělat to v dohledný době asi nepřestanu a když přestanu, protože tě budu mít plnou hlavu i koule, tak to s největší pravděpodobností bude jenom na chvíli, než mi to zase začne bavit. Sem typickej požitkář a měnit se nechci. Pokud si myslíš, že by ti to mohlo vadit, raději na druhý rande nepůjdeme, souhlas? Jestli si s tim v pohodě, počítej, že časem budu chtít trojku a jiný psychicky ještě náročnější experimenty, jestli si žárlivá, tak bysme měli jít domů, jestli ne, na oplátku, si můžeš samozřejmě vybrat do trojky koho chceš sama a volit si další cesty sebepoznání v sexuální oblasti. Já sem svý předsudky vzdal už dávno. Sex, užívání si a materialismus je pro mě zkrátka na prvním místě."

Šli byste na druhý rande? Ne? Nevadí, existujou i jiní kluci, kteří by všechno popsané považovali za naprostou povrchnost, nechutnost a ztrátu času. Pravděpodobně hledáte jinýho partnera. Dvě minuty upřímného utrpení a šoku na prvnim rande vám ušetřilo pár let trápení a vašim případným společným dětem celoživotní traumata  z vašich věčných hádek a nedůvěry ve vztahu.

Až tak mocná je upřímnost, jenže se bohužel nějakou nešťastnou náhodou stalo, že nám přijde urážející, trapná, divná až nechutná... 

Rozdíly neexistují jen mezi různými národy a společenstvími, existují u každého z nás a naším cílem by mělo být do vztahů s lidmi vstupovat na základě jasně stanovených priorit. 

Někomu se prostě líbí obdiv ostatních, je rád středem pozornosti, dělá mu to dobře. Jinému ne. Jo samozřejmě, že se to může změnit, ale vždycky jen a pouze díky vnitřním pohnutkám daného člověka, nikdy ne kvůli vám a to ani když se postavíte na hlavu, nebo budete každej měsíc tři hodiny plakat zavření na záchodě.

Pokud chceme celoživotní oddanost a sexuání věrnost, tak by to ten druhý měl chtít taky, pokud chce něco jiného, pravděpodobně si moc rozumnět nebudeme, ale proč na tohle zjištění čekat dvacet let a mezitim si nalhávat že se ten druhý určitě už brzy změní? Na co ztrácet čas, vytvářet si na takovém partenrovi závislost a obětovat to nejcennější co na světě existuje - sebe?

Existují prostě různé životní etapy a když náš vyvolený teď aktuálně prožívá období, které se našim hodnotám ani neblíží, je jen na nás jestli to chceme tolerovat, k tomu abychom se mohli rozhodnout, to však musíme vědět. Je proto na čase začít se učit pro nás Čechy, velmi neobvyklou věc: upřímnost...

"Mám tři nejlepší kamarády, se  kterými jsem vyrostl a kdybych musel položil bych za ně život. Ostatní lidé v mém životě, kromě mé rodiny, jsou jen známí a mění se to dost těžko. Povrchní vztahy jsou pro mě ztrátou času. Sexuální narážky a flirtování v mém životě nemá místo, buď s někým chci vytvořit důvěrný vztah, ze kterého může vzejít vztah sexuální a nebo nechci, nic mezi tím pro mě neexistuje. Pokud jseš dívka, která hledá pobavení, miluje divoké večírky plné alkoholu, osahávání a nechutných narážek typu: "máš fakt sexy zadek", bude lepší když na druhé rande nepůjdeme"

Život je tak jednoduchý právě díky daru komunikace. Nechápu proč každý jeden z nás více nepracuje na odstranění lži, přetvářky, neupřímnosti a zastavení vytvářerní zbytečných domněnek...

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Co s tím?

Vánoce

Proč děti "zlobí"