Quotations


 1. To, že něčemu nerozumíte ještě neznamená, že je to nesprávné
 2. Není tolik důležité druhé varovat před tím aby se dopouštěli chyb, mnohem důležitější je neotáčet se zády, když přijde jejich následek. Děláním chyb člověk totiž roste, vyvíjí se a jde vpřed.
 3. Nezahanbuj a neobviňuj, informuj a vysvětluj (James Aspey)
 4. Ti kdo mají výsadu vědět, mají povinnost konat (A. Einstein)
 5. Ti jemž vaše přítomnost přijde všední si nezaslouží abyste jim věnovali svůj čas. Ani jedna jediná vteřina vašeho života není všední jistotou jež by někdo směl brát za zaručenou.
 6. Přemýšlej skrz srdce a přítomný pocit, ne skrz mysl ostatních lidí. (Think through your inside, not through other people minds)
 7. To že někdo dělá méně chyb než vy neznamená že je lepší, ale že už jich před vámi stihl udělat mnohem víc
 8. Není třeba se bát že někdo jiný bude lepší, úspěšnější, nebo bohatší. Je třeba pochopit že jen dohromady lze dosáhnout harmonie, štěstí a dokonalosti. 
 9. Pocit že všechny rostliny a živočichové jsou na tomto světě proto, aby sloužili člověku k jeho potěšení a konzumnímu způsobu života je největší iluzí, kterou se marketingovým agenturám daří úspěšně budovat a udržovat
 10. Naučte se žít sami, než se začnete učit žít s někým, naučte se žít s někým než si založíte rodinu. 
 11. Pokud nejste schopni užít si tento přítomný okamžik potom můžete přestat pracovat na tvoření jakékoli další "budoucnosti", protože bez ohledu na to na jakém místě budete žít a bez ohledu na lidi kolem vás a okolnosti ve kterých se ocitnete, nedovedete být šťastní. Vždy bude něco za čím budete chtít jít a něco co nebudete mít. Nějaký soused bude vždycky mít hezčí auto a některý z kolegů vždycky hezčí, chytřejší, milejší i schopnější manželku, přítel kamarádky vždycky bude pozornější a kabelka holky co ráno potkáte na ulici bude vždycky modernější. Barák některých sousedů bude vždycky větší a zahrada některého z vašich společných známých tím pádem vždycky hezčí...
 12. Není uměním vidět chyby. Není dokonce ani problém poznat, že něco nefunguje. Uměním je vidět věci, které jsou správně, všímat si jich, oceňovat a hlavně dokázat si nepřestat vážit toho všeho co funguje přesně tak jak má... (Tracy31,8.předVZ)
 13. We are one... There are no Muslims, no Christians, no subordinate races, no superordinate people...There are just sleeping and ignorant people ready to blame others for their boring and scary life no matter which part of the world, no matter what god they pray for.
 14. Bohy si lidé vymysleli aby měli na koho svádět když něco poserou.
 15. Soukromí si vymysleli zase ti jež podvádí své nejbližší, ti kdo neumí říkat pravdu a ti koho by urazilo videt svůj vlastní život nahranýna kameře.
 16. Není nutné věřit všemu co si o nás druzí myslí. Není naše starost, že si dělají starosti s tím, že nejsme normální :-)
 17. Nebuďme naštvaní na ostatní, že něčemu nerozumějí. Buďme šťastní, že my rozumíme, protože jedině tak, jim to budeme schopní vysvětlit tak, aby i oni pochopili.
 18. Nemám čas stydět se za svoje vlastní chyby, jsem příliš zaneprázdněná děláním dalších.
 19. Myslím že klíčem k úspěšnému životu je mít všechno tak trošku u prdele (celej rok sem se stresovala s prací i se vztahem a když sem se konečně rozhodla, že obě dvě ty věci co mě tolik stresovaly opustim, přišla obrovská úleva a najednou je po problémech. Vztah je najednou super a v práci se vztahy zlepšily diametrálně...). Důležitý je prostě asi jenom vědět, že nic na světě nepotřebujeme tolik, abychom kvůli tomu nebyli nejlepším přítelem sami sobě. 
 20. Těmi nejšílenějšími a největšími hatery v životě dětí bývají často sami jejich vlastní rodiče. 
 21. Milovat znamená nechat druhého dělat jeho vlastní rozhodnutí i přesto, že jsou z našeho pohledu špatná.  
 22. Lidé by si měli být vědomi toho, že každý člověk na světě je tak trochu dement. Jakmile si tohle uvědomí, měli by si nastudovat pravidla výrokové logiky.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vánoce

mrdání vs milování

žárlivost a zlo přichází s bolestí našich srdcí