mrdání vs milování

Už ste se někdy při sexu cítili jako "děvka?". Je jedno jestli jste chlap, nebo ženská, kluk, nebo holka, chlapec, nebo dívka, pán, nebo paní, gay, nebo lesba. Tenhle pocit ste mohli mít v jakémkoli věku a bez ohledu na pohlaví. Je to naprosto normální myšlenka, která napadá velmi často velkou spoustu lidí. Konečně jsme dospěli do století kdy sex začíná být zcela legální zábavou a měli bychom za to být velmi velmi vděční. Přesto se stále ještě docela často setkávám s lidmi pro které je sex tabu, hřích a nebo něco co se teda jako dělá, ale rozhodně se o tom nemluví. Nechápu tu zvrácenost. Na jednu stranu v hrnci vaříme mrtvá těla zvířat a na druhou se bojíme říct partnerovi aby nás vopíchal a dost často nám přijde divný si to i udělat. 
Já se ráda miluju a úplně stejně ráda šukám. Bez ohledu na to, co se nám snaží cpát do hlavy naše babi, taťka, mami, strýček, tetka, papež, nebo jinej "svatej", na šukání ani na milování prostě nic špatnýho neni.
Historicky jsme sexuální energii odsoudili jako nějaké zlo. Sexualitě jsme dali nálepku "forbidden". Sex, který není prováděn v misionářské poloze a jsou při něm dělány rychlejší pohyby považujeme za "porno". Viníme partnera, že je moc "drsný" a často naprosto ideální a jinak harmonický vztah skončí, protože si parter nebo partnerka neví v posteli s tím druhým rady.
Je to obrovská škoda.
Sexualita je v každém z nás úplně stejná. Já jsem tak trošku chlap, stejně tak, jako každý chlap je tak trošku holka.

Já jsem svou sexualitu objevila přes tu mužskou část, tedy mrdání. Chlap jako takový primárně šuká. Je to něco co ho totálně vzrušuje a je to jeho metoda jak "dělat lásku". Ženská složka je oproti tomu více romantická. Primárním uspokojením v ženské složce je pohlazení, obětí a porozumění. Neznamená to však, že ženy se chtějí jen milovat a muži jen mrdat. Oba dva chceme obojí. Jen jedno z toho často neumíme. Je to kvůli přesudkům (je to divné, nenormální...) a nebo proto, že to považujeme za "nudné". Já však mohu s jistotou říci, že obojí je neskutečně úžasné, nádherné, božské a čisto čisté. Není v tom žádný hřích. Není třeba aby nás to pobuřovalo. Není třeba abychom před dětmi tajili jak přišli na naší nádhernou Zemi. Na sexu není NIC tajného, divného, zakázaného, hříšného ani nedůstojného.

Takže až se budete příště cítit při šukání jako "děvka" pamatujte na to, že jste zrovna v ženském módu a potřebujete pohladit a nebo naopak, že jste zrovna v mužském módu a potřebujete spíš pořádně vošukat. Pokud dáte své sexualitě vážně zelenou, tak budete partnerovi moci s přehledem říci "lásko, prosím Tě já bych potřeboval(a) chvíli hladit"; při sexu není třeba nikam spěchat, ale při šukání je dobré trochu přitvrdit. Tak to prostě je a je tedy naprosto normální použít i opačnou větu: "lásko já bych potřeboval(a) pořádně přitvrdit."
Nebojte se něčeho co je zcela přirozené, nebojte se toho MÍT SE DOBŘE. Všichni si pro to můžeme dojít a kupodivu to není vůbec těžké. Stačí když jednou provždy pochopíme, že nejsme nikomu ani ničemu nadřazení, ale že stejně tak není ani žádný bůh který by nás za cokoli soudil. Jsme přírodou my stejně jako je ona námi. Děkujme si za to že jsme došli až sem a že od nyní můžeme všechny zázraky přírody využívat na plno bez toho aby kdokoli trpěl.

zdroj obrázků: 
http://www.zenaluna.cz/v%C4%9Bdom%C3%A9-radostn%C3%A9-milov%C3%A1n%C3%AD

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Vánoce

Co s tím?

žárlivost a zlo přichází s bolestí našich srdcí